עיצוב שמרגישים

להשקיע במה שחשוב

בבנייה או שיפוץ של בית, יש הרבה מאוד החלטות לקבל, שעל כל אחת מהן מוצמד תג מחיר- ולרוב לא קטן. ישנן כמה החלטות גורליות, שחשוב לא להקל בהן ראש ולקבל את ההחלטה הנכונה. הראשונה היא כמובן הריצוף. גם אם אתם כאלה שכל מספר שנים צובעים את הקירות, משנים את התמונות ומחליפים את הרהיטים, כנראה שהרצפה זו החלטה שלא תחזרו אליה לעוד שנים ארוכות. לכן כדאי לבחור ריצוף שיתאים עם עיצובים משתנים וריהוט מתחלף. מהסיבה הזו רבים בוחרים פרקט עץ מלא לבית שלהם. פרקט עץ מלא הוא הבחירה הקלאסית, הוא נותן מראה אלגנטי וחמים שלא מתיישן, ומחמיא לרוב העיצובים. החלטה שלרוב נותנים לה מעט מחשבה יחסית היא הצצלה למרפסת או לדק, מכיוון שלא תמיד מבחינים בה במבט ראשון. אך בחירה נכונה וחיפוש של מחיר סנטף לפרגולות יכולים להשפיע על איכות החיים.

מה עם היעילות?

ישנה נטייה לחשוב שלבחור פרקט עץ מלא זה דבר לא יעיל, ביחס לפרקט למינציה. אך למעשה זו החלטה שיכולה להתברר כנוחה במיוחד, שכן במידה ואחד מאריחי הפרקט נפגם, ניתן להחליפו בקלות בלי צורך להחליף את הריצוף כולו. ולגבי הפרגולה שתשלים לכם את המראה המזמין? ההחלטה הפרקטית ביותר היא כמובן חיפוי סטנף. סטנף הוא חומר עמיד מאוד למים ולשמש,  ומגן על הבריאות של מי שיושב בצילו. בנוסף, אם תחפשו מחיר סנטף לפרגולות תגלו שהמחיר שפוי ביותר, ונותן תוצאה אופטימלית ביחס לעלות. כמובן שכשבודקים מחיר סנטף לפרגולות צריך לקחת בחשבון שהמחיר משתנה ביחס לגודל, לצבע וסוג הנבחר.

איכות החיים החדשה שלכם

חשוב לבחור במוצרים כגון פרקט עץ מלא, שיכול לחסוך לכם הוצאות רבות בעתיד, ולבדוק מחיר סנטף לפרגולות על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. אך חשוב לזכור שגם אם העלויות של שיפוץ כולו גבוהות, יש דברים שאין להם מחיר. מגע רך ובטמפרטורה נעימה של רצפת עץ על כף הרגל בחדר השינה, וישיבה נעימה בצל של פרגולה המגנה מהשמש הקופחת, אלה הדברים שישנו לכם את איכות החיים.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google

מאמרים נוספים שעשוים לעניין אותך